tel: (22) 750 77 22, kom: 0 604 605 903

e-mail: showtechnika@showtechnika.pl

gg: 8596311

Producenci

Wysyłka

Wszystkie produkty wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub UPS.

Info

Statystyki

Produktów:
3436
Kategorii:
284
Nowości:
4
Promocje:
0

Pioneer CDJ-2000 NEXUS

Mp3 / USB / dysk twardy HD / karta SD
9799
PLN
Pioneer CDJ-2000 NEXUS
Pioneer CDJ-2000 NEXUS
in_stock
Dostępność:
na wyczerpaniu
Cena: 9 799,00 zł
Cena netto: 7 966,67 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 1)
Kod produktu:

2847

Producent:
Pioneer
Pro-DJe otrzymają nowe wcielenie wraz z pojawieniem się nowego CDJ-2000nexus, będącego pierwszym w branży odtwarzaczem wieloformatowym, który jest kompatybilny z oprogramowaniem rekordbox na iPhone, iPod touch i iPad, smartphony i tablety z systemem Android.

Z DNA przejętym z popularnego CDJ-2000, nowy CDJ-2000 nexus wykracza poza najśmielsze marzenia DJ-ów. Teraz można przygotować zapierający dech w piersiach set i listy odtwarzania przy użyciu oprogramowania rekordbox lub można pobrać nową aplikację rekordbox app, aby uzyskać dostęp do niezwykłych funkcji w urządzeniach iPhone, iPod touch i iPad oraz smartphonach i tabletach z systemem Android. Muzykę można później wgrać na odtwarzacz CDJ-2000nexus za pośrednictwem USB lub za pośrednictwem bezprzewodowego połączenia wbudowanego w CDJ-2000nexus modułu Wi-Fi1.
CDJ-2000nexus otwiera nowe możliwości podczas występów, dzięki funkcji synchronizacji beatu aż czterech odtwarzaczy w oprogramowaniu rekordbox. Dedykowane sterowanie sekcjami głównego odtwarzacza i (Master) i synchronizowanego (Sync) umożliwiają wybór, w których nowych ścieżkach beat zostanie automatycznie dopasowany do beatu głównego odtwarzacza. DJ teraz może skupić się na swoim występie oferując najwyższą jego jakość, precyzję i zgranie pętli, punktów cue oraz nowych funkcji edycji na żywo, a wszystko to idealnie ze sobą zsynchronizowane.
"W końcu prawdziwa kwantyzacja znalazła się również z sprzęcie DJ-skim, otwierając nowe możliwości dla tych, którzy preferują tradycyjne metody DJingu ale cenią zalety nowych technologii.”
James Zabiela
Popularny tryb Slip Mode jest bardzo istotnym narzędziem podczas występów który eliminuje ryzyko użycia funkcji remix (takich jak pętla, scratch, czy odtwarzanie w tył). DJ może tworzyć edycje na żywo podczas, gdy tryb Slip Mode nadal odtwarza muzykę wyciszoną w tle, przywracając ją po zakończeniu edycji. Kolejną nową funkcją jest aktywna pętla; DJ może przy użyciu programu rekordbox skonfigurować automatyczne pętle w jakiejkolwiek ścieżce. Dzięki temu, DJ może przedłużyć fragment utworu, nigdy nie przegapić tricku, czy wydłużyć końcówkę utwou tak, aby dźwięk nie został nagle przerwany.
Nowa funkcja Quantize. Oprócz funkcji snapping, wszystkie punkty cue i loop siatki beat rekordbox, skonfigurowane Hot Cues i Hot Loops mogą zostać wyzwolone idealnie dopasowane z beatem muzyki. Dedykowany przycisk Quantize ułątwia przełączanie między odtwarzaniem ‘free’ lub ‘quantized’,oferując użytkownikowi swobodę wyboru ekspresji siebie w najlepszy sposób w każdym występie. Automatyczne przywracanie punktów Hot Cue i Hot Loop sprawia, że cały proces kreatywny staje się jeszcze płynniejszy.
CDJ-2000nexus sprawia, że miksowanie przyciskami jest niezwykle łatwe. Ścieżki są analizowane przez rekordbox i przeglądarka CDJ-2000nexus zawiera prosty system sygnalizacji ruchu oznaczający, które ścieżki będą pasować do odtwarzanego na głównym odtwarzaczu utworu. Ta funkcja współpracuje z funkcją Master Tempo, która zmienia prędkość muzyki bez zmiany jego wysokości. DJ zauważy znaczną poprawę w jakości i teraz funkcja działa bez sztucznych dodatków do ±16%.
Duży, kolorowy ekran zawiera wyświetlacz fali rekordbox oraz możliwość powiększenia fali zapewniając lepszy wgląd w muzykę, umożliwiając DJ-owi edycję siatki beat bezpośrednio w odtwarzaczu. Przeglądanie muzyki stało się bardziej intuicyjne, Przeglądanie muzyki stało się bardziej intuicyjne, z opcją przeglądania ścieżki z listy, grafik okładki lub indywidualnie dopasowanych formatów. Na ekranie widać wybór narzędzi miksowania, które można zaprogramować w rekordbox; takie jak Beat Countdown, czy Phase Meter.
CDJ-2000nexus zawiera wszystkie funkcje CDJ-2000 takie, jak 206mm tarcza jog oraz możliwość edycji list odtwarzania w biegu. Naturalnie, jak w każdym profesjonalnym produkcie Pioneer, najwyższa jakość dźwięku i mocna konstrukcja, są standardem.
Kluczowe właściwości: CDJ-2000 nexus
Pierwszy na świecie odtwarzacz DJ kompatybilny z przenośnymi urządzeniami przez USB i Wi-Fi
Nasze oprogramowanie rekordbox dla DJ-ów już zrewolucjonizowało sposób przygotowania setów dzięki tak niezwykłym funkcjom, jak analiza BPM, siatki beat, Hot Cues, Loops i Quantize. Teraz można je wykorzystywać do stworzenia list odtwarzania i przechowywania muzyki na urządzenia przenośnych iPhone, iPod touch i iPad, czy smartphonach i tabletach Android.
CDJ-2000nexus jest kompatybilny z obydwiema dołączonymi wersjami rekordbox i naszą aplikacją rekordbox app – którą można be bezpłątnie pobrać z App Store (iPhone, iPod Touch i iPad) lub Google Play Market (dla urządzeń Android). Odtwarzacz zawiera wbudowany moduł Wi-Fi, więc – oprócz USB – DJ może w bezprzewodowy sposób łączyć się z laptopem, komputerem, iPhone, iPod touch i iPad, smartphonami i tabletami Android, po uprzednim skonfigurowaniu połączenia sieciowego z routerem bezprzewodowym.
NOWOŚĆ! Beat Sync zapewnia idealne dopasowanie beatu za każdym razem
Naciśnij przycisk Sync, a CDJ-2000nexus zrobi przegląd siatki beat muzyki rekordbox, do czterech podłączonych odtwarzaczy i dopasowuje je do beatu głównego odtwarzacza. Ta niezwykłą funkcja to obietnica znacznej poprawy jakości występów, uwalniając DJa i otwierając dostęp do nowych pokładów kreatywności z pętlami, punktami cue i możliwością scratchingu lub próbkami i efektami z miksera.
Wysokiej jakości funkcja głównego tempa (Master Tempo) sprawia, że dźwięk brzmi zgodnie z oryginałem
DJe będą pod wrażeniem najlepszej dotąd jakości funkcji Master Tempo. CDJ-2000nexus używa nowego algorytmu do zablokowania wysokości dźwięku ścieżki manipulując tempem, uzyskując w ten sposób dźwięk, który jest bardziej zbliżony do oryginalnego brzmienia, niż kiedykolwiek wcześniej.
NOWOŚĆ! Wave Zoom zapewniający więcej informacji
Oprócz oryginalnego wyświetlacza fali, który umożliwia DJ-owi wizualną identyfikację szczytów i dolin w ścieżce, CDJ-2000nexus oferuje możliwość powiększenia fali (Wave Zoom) zapewniając, jeszcze większą precyzję przy pętlach i punktach cue. Popularna funkcja wyszukiwania needle search – umożliwiająca DJ-owi przesuwanie palcem po suwaku w celu intuicyjnego wybrania jakiegokolwiek punktu w ścieżce – jest teraz podświetlona zapewniając lepszą wizualizację na stanowisku DJ-skim dla użytkownika.
Rozwinięte funkcje tchnące nowe życie w każdy występ
CDJ-2000nexus jest przepełniony niezwykłymi funkcjami, które naprawdę przywracają użytkownikowi dobrą zabawę podczas występu.
Slip Mode: popularna funkcja w Pioneer CDJ-900, wycisza odtwarzany utwór podczas pętli, odtwarzania do tyłu lub używania funkcji scratch i przywraca muzykę do punktu, w którym DJ opuszcza wcześniejszą funkcję.
Udoskonalona funkcja Quantize: Quantize wykorzystuje siatkę beat ścieżki gwarantując, że pętle I punkty cue zostaną skonfigurowane i wyzwolone ze 100 % precyzją we właściwym momencie podczas odtwarzania. DJ może teraz uzyskać dostęp do funkcji Quantize przez dedykowane przyciski ON/OFF.
Active Loop: DJ może przy użyciu oprogramowania rekordbox skonfigurować aktywną pętlę na końcu utworu, aby uniknąć sytuacji, w której nagle utwór się kończy, a DJ nie był na to przygotowany. CDJ-2000nexus będzie nawet odliczał do tego punktu.
Automatyczne wgrywanie Hot Cue: natychmiast wgrywa do trzech wstępnie zaprogramowanych punktów Hot Cue po wgraniu utworu do odtwarzacza.
Awaryjna petal: jeśli odtwarzacz straci łączność ze źródłem, automatycznie przełącza się w tryb cztero-beatowej pętli, którą DJ może scratchować, czy wmiksować w inne źródło.
Ostatnio odtwarzany: DJ może używać pokrętła, aby z łatwością nawigować po pięciu ostatnio odtwarzanych ścieżkach wgranych do odtwarzacza.
Ocena ścieżki w trakcie odtwarzania: oceniaj i zmieniaj ocenę ścieżek w trakcie występu, a zostaną automatycznie zsynchronizowane z rekordbox.
Udoskonalone informacje o ścieżce
CDJ-2000nexus automatycznie wyświetla jeszcze więcej informacji na dużym ekranie LCD.
Odliczanie Beat: DJ może przy użyciu rekordbox zaznaczyć kluczowe punkty na ścieżce, a CDJ-2000nexus odlicza do nich z wyprzedzeniem 64 słupków.
Miernik fazy: DJ może zobaczyć pozycję beatu w pasku i tylko jednym spojrzeniem porównać fazę głównego odtwarzacza z każdym innym.
Wskaźnik klucza analiz: ta funkcja wyszukująca to system oznaczenia ruchu wskazujący, które utwory na liście są kompatybilne do odtwarzanej ścieżki w zakresie klucza muzycznego, a używany z funkcją Master Tempo, zapewnia zharmonizowane miksy za każdym razem.
Ostrzejszy obraz i lepsze osiągi
Nowe urządzenie przejęło 6.1-calowy kolorowy ekran LCD z CDJ-2000. Wyszukiwanie i wybieranie muzyki stało się jeszcze łatwiejsze; DJ może wybrać sposób wyświetlania list ścieżek, grafik okładki płyty, lub własny widok i przewijać używając dużego pokrętła.
Funkcja własnych ustawień umożliwia szybki dostęp do funkcji skonfigurowanych wedle własnych preferencji
CDJ-2000nexus umożliwia wybór własnych ustawień dzięki funkcji My Settings. Odtwarzacz automatycznie wykrywa ustawienia wybrane w rekordbox – włącznie z funkcją Quantize ON/OFF i Master Tempo ON/OFF – umożliwiając przywołanie własnych ustawień w sekundę.
Wysoka jakość dźwięku I udoskonalone gniazdo LAN
CDJ-2000nexus zawiera profesjonalne podzespoły urządzeń audio oraz wbudowaną 24-bitową/48 kHz kartę dźwiękową, zapewniającą czysty i mocny dźwięk nawet przy klubowym poziomie głośności. Precyzyjny przetwornik cyfrowo-analogowy Wolfson zapewnia doskonałą jakość przetwarzania sygnału audio dla materiałów w jakości 24 bitów/48 kHz, redukując zakłócenia jitter, a stosunek sygnał-zakłócenia odtwarzacza na poziomie 115dB gwarantuje niezwykłą jakość reprodukowanego dźwięku.
Nowe połączenie IEC zapewnia bardziej profesjonalne połączenie mocy gwarantując lepszą jakość dźwięku. Ponadto udoskonalona konstrukcja gniazda LAN zapewnia większą odporność na uszkodzenia uniemożliwiając podłączenie niewłaściwych przewodów.
Stylowa, odporna konstrukcja i znajomy rozkład
CDJ-2000nexus przejął rozkład pokręteł i przycisków od swojego poprzednika, ale zawiera jednak kilka udoskonaleń. Białe podświetlenie zapewnia nowoczesny wygląd oraz dobrą widzialność na stanowisku DJ-skim.

Pozostałe funkcje
Udoskonalone pokrętło oporu tarczy jog
Sterowanie oprogramowaniem DJ różnych producentów za pośrednictwem kontrolera MIDI/HID
Połączenie Pro DJ umożliwiające udostępnianie źródła do czterech odtwarzaczy przez połączenie LAN
Wsparcie dla plików MP3, AAC, WAV i AIFF.
Specyfikacja
Odtwarzane nośniki
iPod Touch (generacja 4 i 3)
iPhone 4GS, iPhone 4, iPhone 3GS, IPhone 3G
iPad 3ciej generacji
Telefony Android /tablet Android, itp.
Nośniki pamięci USB (pamięć flash /HDD, itp.)
Karty pamięci SD
Komputery (Mac/Windows PC)
Audio CD, CD-R/RW, DVD±R/RW/R-DL
Playable files
MP3, AAC, WAV, AIFF
(rekordbox ™ iOS umożliwia tylko odtwarzanie MP3 i AAC)
Kompatybilne systemy zapisu plików na USB
FAT, FAT32, HFS+
Częstotliwość
4 Hz~20 kHz
Współczynnik sygnał-zakłócenia
115dB i więcej
Całkowite zniekształcenia harmoniczne
0.0018% lub mniej
Gniazda USB
USB A x 1, USB B x 1
Wyjścia audio
AUDIO OUT (RCA) x 1, DIGITAL OUT (COAXIAL) x 1
Pozostałe gniazda
LAN (100Base-TX) x 1, CONTROL (φ3.5 mm mini wtyk) x 1
Napięcie wyjścia audio
2.0 V rms
Zużycie prądu
220-240 V, 50/60 Hz
Pobór energii
37 W
Maks. wymiary
320 x 405.7 x 106.5 mm (szer. x gł. x wys.)
Waga
4.7 kg
rekordbox™ music management software (included):
Kompatybilny system
Mac OS®X 10.5.8, 10.6 or 10.7
Windows®7 Home Premium/Professional/Ultimate
Windows Vista® Home Basic/Home Premium/ Ultimate/Business (SP2 i wyższe)
Windows® XP Home Edition/Professional (SP3 i wyższe)
(*Windows® XP Professional x64 edition nie jest wspierany)
Odtwarzane pliki
MP3, AAC, WAV, AIFF
1 Wymagane jest bezprzewodowe połączenie z routerem.
* iPhone, iPod Touch i iPad są zastrzeżonymi znakami handlowymi Apple Inc. w USA I innych krajach. App Store to znak usługi Apple inc.
* rekordbox™ jest zastrzeżonym znakiem handlowym Pioneer Inc.
* Windows®, Windows 7, Windows Vista® i Windows XP są zastrzeżonymi znakami handlowymi Microsoft Corporation w U.S.A i innych krajach.
* Android jest zastrzeżonym znakiem handlowym Google Inc.
* Pozostałe znaki i nazwy handlowe należą do ich prawowitych właścicieli.
* Pozostałe nazwy produktów, technologii, itp. Wymienione tutaj są nazwami handlowymi lub zastrzeżonymi nazwami handlowymi należącymi do ich prawowitych właścicieli.

Opinie o produkcie (0)

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Sonda

Co zmienił byś w naszym sklepie ?

Cenniki do pobrania

Waluty

Sklep internetowy Shoper.pl