tel: (22) 750 77 22, kom: 0 604 605 903

e-mail: showtechnika@showtechnika.pl

gg: 8596311

Producenci

Wysyłka

Wszystkie produkty wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub UPS.

Info

Statystyki

Produktów:
3439
Kategorii:
284
Nowości:
0
Promocje:
0

Numark MixMeister Control

DJ kontrolery
599
PLN
Numark MixMeister Control
out_of_stock
Dostępność:
brak towaru
Cena: 599,00 zł
Cena netto: 490,98 zł
szt.
Oprogramowanie MixMeister łączy w sobie możliwości oprogramowania muzycznego i zdolności DJ’skich. Bardzo cenimy sobie dobre oprogramowanie DJ’skie, ale wiemy, że jest mało popularne wśród tych profesjonalnych DJ’i z jednego powodu: BRAKU POKRĘTEŁ!

Zapoznaj się z MixMeister Control – kontrolerem, którym możesz sterować naszym oprogramowaniem bądź też jakimkolwiek innym kompatybilnym z kontrolerami MIDI. Cześć i chwała pokrętłom, których jest aż 40 wraz z ponad pięćdziesięcioma przyciskami i dużym kołem JOG! Kto powiedział, że granie muzyki za pomocą oprogramowania komputerowego musi przypominać sprawdzanie skrzynki email?!

MixMeister Control jest jedynym kontrolerem stworzonym do pełnej kontroli nad oprogramowaniem MixMeister. Jeśli już znasz nasze oprogramowanie, w przeciągu kilku sekund będziesz w stanie wykorzystać kontroler MixMeister Control. Jeśli zaś nie znasz MixMeister’a, nie przejmuj się…całe niezbędne oprogramowanie dostaniesz wraz z naszym kontrolerem – idealne rozwiązanie dla początkujących.

Niemalże każda funkcja programu jest kompatybilna ze sterownikiem. Zapętlanie utworu, korekcja dźwięku, efekty i wiele więcej aż do czterech utworów na raz. Dzięki wszystkim pokrętłom (40) i przyciskom (53), wraz z kołem JOG, oddajemy Ci w ręce urządzenie, którym jesteś w stanie zrobić niemalże wszystko z poziomu sterownika.

MixMeister Fusion uwalnia DJ’i z tak monotonnych zadań jak wyrównywanie tempa, ustalanie punktów CUE czy liczenie beatów. Nasze oprogramowanie daje możliwość tworzenia własnej muzyki na podstawie zapętlania na żywo, remiksowania, nakładania efektów czy łagodnych przejść. MixMeister rejestruje każde Twoje posunięcie, dzięki czemu możesz w każdej chwili powrócić do swojego miksu i poprawić go za pomocą edycji studyjnej jak w prawdziwym studiu nagraniowym.

Jeśli używasz MixMeister’a do grania na żywo, bądź miksowania w warunkach domowych, kontroler MixMeister Control jest jedynym rozsądnym rozwiązaniem do poważniejszej interakcji z muzyką.

Cechy
  • kontroler przeznaczony do oprogramowania muzycznego
  • interfejs USB 2.0 niewymagający żadnych sterowników
  • MixMeister Fusion w zestawie
  • kompatybilny z innymi aplikacjami MIDI
  • kompatybilny z Windows i Mac OS X

Opinie o produkcie (0)

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Sonda

Co zmienił byś w naszym sklepie ?

Cenniki do pobrania

Waluty

Sklep internetowy Shoper.pl